PředchozíPředchozí
Následující
Následující
Letecký průmysl - komponenty ultralehkých vrtulníků
Vyrábíme kapotáže i funkční díly, jako například výškovky a směrovky, pro dvoumístné ultralehké vrtulníky. Veškeré díly jsme schopni dodat nalakované v požadované barvě, dle stupnice RAL. V našich možnostech je výroba jakýchkoliv laminátových výrobků, dle požadavku zákazníka.
Modely letadel - F3J a F3B
Vyrábíme rádiem řízené modely letadel kategorie F3J a F3B. Barevné provedení, stejně tak i technické parametry, vyrobíme dle Vašeho přání a požadavků. K modelům F3J a F3B dodáváme také příslušenství - jako například kladky, navijáky či padáčky.
Výroba modelů a forem
Do naší produkce patří i výroba kvalitních modelů a forem. Při konstrukci modelu se samozřejmě zaměřujeme na co nejvyšší kvalitu, od které se pak nadále odvíjí i kvalita formy. V každém případě je kvalita naší prioritou a Vaše požadavky našim cílem.

Vítáme Vás na stránkách firmy VALO composites

Vyrábíme díly z kompozitových materiálů a rádiem řízené modely letadel kategorií F3J a F3B. Nabízíme také příslušenství k těmto modelům, jako například navijáky, či padáčky. Dále máme v nabídce různorodé výrobky od krytů kol osobních letadel až po karbonová cyklistická sedla.
Rádi vyhovíme jakémukoliv Vašemu požadavku, proto se na nás můžete bez váhání obrátit.

Novinky

Rychlá volba

O nás

S výrobou rádiem řízených modelů jsme začali již v našich mladých letech. Po úspěších na soutěžích a po stále narůstající poptávce jsme začali s výrobou modelů určených k prodeji. V roce 2003 jsme na základě získaných zkušeností zhotovili nový, celokompozitový model, který jsme pojmenovali SNAKE. Tento úspěšný model vyrábíme dodnes. Mimo modelářskou činnost také vyrábíme kompozitové díly na zakázku. Neustále se rozvíjíme a tak se nebojíme nových výzev i do dalšího období.