Úvod
Naše výrobky
Příslušenství k modelům letadel

Příslušenství k modelům letadel

Níže Vám nabízíme příslušenství k modelům letadel, vhodné pro kategorie F3J a F3B. Veškeré příslušenství je naší výroby. Ceny nezahrnují dopravu.

Ruční naviják silonu

Buben je odnímatelný a je zajištěn křídlovou maticí. Střed bubnu je ze silonu, boky jsou duralové. Rukojeť navijáku je vyrobena z textitu. Hmotnost navijáku i s bubnem je 700 gramů.

Cena: 45 EURTermín dodání: Skladem

Elektrický naviják

Profesionální elektrický naviják pro kategorii F3B. Páčka v horní části navijáku zajišťuje jednosměrné ložisko, díky kterému lze točit hřídelí pouze ve směru navíjení a nedochází tak během vleku ke zpětnému odvíjení silonu. Po ukončení vleku a odjištění aretace lze naviják ručně odmotat - vrátit padáček zpět k pilotovi. Jako zdroj je možné použít autobaterii.

Cena: 800 EURTermín dodání: 4 týdny

Kladka

Kladka určená pro použití s elektrickým navijákem. Materiál dílů je z nerezové oceli a duralu, čepička tyče je z mosazi. Nerezová tyč o průměru 20 mm je dlouhá cca 920 mm. Kladka má průměr 75 mm.

Cena: 100 EURTermín dodání: 4 týdny

Padáček F3J, F3B

Extra pevné FAI padáčky pro kategorie F3J a F3B. Klobouček je ušit ze silné, kvalitní padákoviny. Lanko je spleteno z kevlarové padákové šňůry. Kroužky na obou koncích jsou ocelové, chromované.

Cena: 10 EURTermín dodání: 2 týdny