Úvod
Zakázková výroba
Technologie a popis výrobních možností

Technologie a popis výrobních možností

Pohledový karbonový díl Jednou z našich výrobních činností je v současné době výroba dílů ultralehkých vrtulníků a výroba rádiem řízených kompozitových modelů letadel. V obou těchto odvětvích používáme řadu technologií, mezi které patří mimo jiné i vakuování, vypékání, či výsledné lakování hotového produktu.

Disponujeme vakuovou stanicí, která je schopna zajistit podtlak až 90 kPa. Tento podtlak je dostačující pro jakoukoliv výrobu prováděnou mokrou metodou. Pro vypékání, či zrání výrobku, případně urychlení výroby, používáme mikroprocesorem řízenou pec. Tu rovněž používáme pro výrobky, které vyžadují výslednou vysokou tepelnou odolnost. Mikroprocesorem řízenou pec je možno nastavit v přesných teplotních cyklech.

Lakovací box Povrchové úpravy zajišťujeme ve vlastním lakovacím boxu. Pracujeme také s tmely i plniči. Vrchní barvy používáme značky MIPA. Odstín barvy jsme schopni namíchat dle Vašich požadavků, stačí nám sdělit její odstín, dle stupnice RAL.

Žádné z materiálů nám nejsou cizí, avšak nejčastěji používáme epoxidové pryskyřice. To je ovšem dáno poptávkou a určením našich výrobků. Materiály odebíráme z firmy GRM Systems s.r.o.